26 Eylül 2017 Salı

Protez saç ne kadar dayanır ?

Okumayı sevenler asla yanılmazlar..
Tüm okuyucularıma teşekkür ediyorum.

Ciddi araştırma yapanlar ciddi sonuçlara ulaşırlar.

Protez saç ne kadar dayanır tabii ki bilmek sizin hakkınız. Ancak araştırmanızı yaparken doğru mu değil mi emin olun.

İnternet artık tam bir cadı kazanı...

15 kavanoz balı 150 liraya organik diye satanları dinleseniz, yemin ederim bal siparişi verirsiniz. Çünkü adamlar Allah adı ile ticaret yapıyorlar, kafanız karışıyor. Yahu adam nasıl yemenin ederek mal satar?

Satarlar tabii ki, çünkü arılara glikoz içiriyorlar. Arı bu şekilde bal yapınca da doğal diyorlar. Aslında çok zararlı, evet balı arı yapıyor, Taşıdığı glikozların birleşiminden sahte bal meydana geliyor.
Şimdi sahte balcılardan fırça yiyeceğiz. :-)

50 liraya ayakkabı veya 99 liraya adidas, inanıyorsunuz çünkü reklama koyduğu resim öyle bir güzel ki, bu ayakkabının geleceğine inanıyorsunuz. Kargo paketini açınca neyin ne olduğunu anlıyorsunuz...

Her protez saç yazılı olanda protez saç değil. sektörün hem doğal hem ekonomik ürünü ile tanışmanız sizi memnun eder. İşte bu yüzden protez saç ne kadar dayanırdan çok, sağlığımı etkiler mi diye önemsemek gerekiyor. Sağlık her şeyden önce gelir.
Kafanıza sürülen sahte bal gibi bantlar ve solüsyonları bilseniz internette şikayetleri araştırır ona göre saç yaptırırsınız.
Biz hem ucuz hemde kaliteli olsun diyenlere bir şey diyemiyoruz. Böyle bir isteği karşılamak samimiyetsiz sonuçlardan başka bir şey çıkarmaz karşımıza. Hem ucuz hem kaliteliye asla inanmayın.
Bizimde dahil hem video hem resimlere inanmayın. Bire bir görüşmelerde de ikna olursunuz. Sizi ikna edene değil, yöntemin eksilerini artıları anlatana inanın.. Kurumsal şikayet sitelerinde kimin ne olduğunu anlatıyorlar merak etmeyin.
Son dönemlerde sigortalı adı altında garantili adı altında satış heveslileri yeni yeni yöntemler bulmuşlar. Kullandığı saç hesapta sigortalı garanti ama saç erken deforme olduğunda kargo parası adı altında ver 300-400 usd istiyorlar. Sanki 500 kilo kargo yapacak.
Amerika dan geliyor diye yalan söylüyorlar.
Amerika da bir tane fabrika yok. Adres telefon verseler, o da protez saç firmasıdır. Asla fabrika bulunmuyor. Amerikadaymış gibi resimler çektiriyorlar sanki seminere gitmişler gibi, bunları okuyanlar görenler anlıyorlar çok gülünç duruma düşürüyorlar kendilerini böyle firmalar.
Biz dikkat edin diyoruz.
Bunların ne olduğunu burada yazmayım.
Protez saç kalitesi kötü ise 2-3 aylık ömrü vardır.
Protez saç kaliteli ise 1-2 hatta 3 sene kullanan üyemiz bile var.
Tabii ki kişinin şahsi bakımı da önemli.
Hak vermek lazım dikkatli kullanan ile pasaklı birinin kullanışı arasında ne kadar ömür farkı vardır cevabı size bırakıyorum.
Hee unutmadan, protez saç nasıl kullanılır hakkında iyi eğitiyor mu firma müşteriyi, yoksa ne kadar çok sipariş verirse o kadar iyi mi?
Gerçekten dikkat etmek gerek.
Protez saç yöntemini bu ülkede 26 yıldır hem kullanıyorum, hemde üyelerimize uyguluyorum, estetik ameliyatı olsanız sizi bu kadar gençleştiremez, öyle güzel bir yöntem...
Ancak doğru yapılmalı
Sağlıklı ürünler ile hizmet verilmeli.
Saygılarımı sunuyorum.
Türkiye nin ilk protez saç uzmanı
Mustafa Kemal ÇİÇEK

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

protez saç şikayetleri sizden gelen yorumlar

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.