29 Eylül 2017 Cuma

Protez saç için sorulan en önemli soru ve cevabı !

Protez saç için sorulan en önemli soru ve cevabı !

Protez saç fiyatı nedir?

Sektörün en kaliteli saçı, içinde kanserojen plastik malzeme olmayan bioaqua olarak hizmete sunduğumuz, saç kalitesinin ise Avrupa saç kalitesi uygulanıyor. Böyle özverili bir çalışma sonucu ortaya çıkan protez saçın fiyatı kişinin saç açıklığına göre 800-1200 usd arasında değişmektedir.

Teknik özellikler
Fransız tülden elde edilen özel bir ürün kullanılıyor.
Alt yapısı cilde uyumlu su geçiren, sağlıklı alt yapı malzemeleri kullanıyor.
Ön bölgede geriye doğru taramalarda doğallık verilmiştir.
Saç düğümleme ise çift düğüm yapılmıştır.
Sektörün en iyi protez saçıdır. 10 aydır uygulamaktayız.

Hairlife ın yeni uygulaması bir çok saçsız kişileri memnun etti.
Bioaqua protez saç özel olarak yaklaşık 50 değişik saç dökülmesi ölçüsü baz alınıp, bir çok kişiye uygun olabilecek, potluk yapmayan, kafa şekline mutlaka uygun olan, alt yapı kalitesi cilt sağlığına uygun tahriş etmeyen, kısacası Bioaqua yöntemi ile yapılmış protez saçları sıra beklemeden uygulatabiliyorsunuz. Ancak olur raporu verdiğimiz zaman tabii ki, çünkü uyumsuz olan bir uygulama kısa zamanda olumsuz geri dönüşlere sahip kılar. Biz buna mahal verecek bir girişimde bulunmayız. 26 yıllık markamıza zarar vermeyiz. Protez saç alt yapısında Hairlife özel tasarım yazmaktadır...

Protez saçın bir diğer kalitesi 20 yıl önce uygulanmaya başlayan standart kalite 500-800 usd arasında uygulanıyor. İsteyene özel tasarım yapılıp sipariş verilebiliyor.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

protez saç şikayetleri sizden gelen yorumlar

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.