29 Temmuz 2017 Cumartesi

Protez saç kullanıcıları

En çok hangi ilde ve ilçede protez saç kullanıcıları fazla?

26 yıldır mesleğimi sürdürmekteyim. 1990 larda Ankara dan İstanbul a protez saç kullanmak isteyenler çokça geliyordu. ilk defa 1996 yılında Ankara da protez saç firması kurduğumuzda bu dert ortadan kalktı. En çok İstanbul ilimizde kullanıcı sayısı fazla. İkinci olarak Ankara

Peki Hairlife a en çok hangi ilçeden başvuru geliyor ?

Günde 30-50 kişi arasında arama alıyoruz. Bu çağrıların en fazla olduğu bölge Bağcılar ve sonrası Büyük Çekmece, Avcılar, Beylikdüzü, İkitelli... Sayıda yabana atılacak bir sayı değil.

Neden o bölgeye veya Anadolu yakasına bir şube açmıyorsunuz?

Kaliteyi kontrol edemezsiniz. Benim iki merkezim var ancak kaliteyi kontrol edebiliyorum. Mustafa Kemal ÇİÇEK ismi Hairlife markası ile yarışıyor. Buna engel olamıyoruz. Çünkü insanlar biliyorlar benim ne kadar titiz iş yaptığımı, bana güveniyorlar, onların bana emanet ettiği işi tertemiz bitirmem gerekir.
Ben bu bölgelerde şubeler yeni firmalar açanlar duydum, inanın protez saç konusunda ciddi tasarımlar yapmak isteyen, kendisini çevresine rezil etmek istemeyen bir çok kişi benim firmama geliyor.
Artık hemen hemen her yere Metro ve Metrobüs var, 2018 de %30 daha da toplu ulaşım rahatlayacak ve daha hızlı hale gelecek. Araba kullanmak hem eziyet hem masraflı olduğu için bu tercihte değişecek.
Bu yazıyı şöyle algılanmasın, şube açamıyor da boş söz kullanıyor. 2001-2007 arası Türkiye geneli 46 bayiim vardı, bir çoğu insanları kandırdı, Hairlife markasını zedeleyenler oldu. Aynı şeylerin yaşanmasını asla istemiyorum. Kalitesiz iş yaparsanız, insanların bedduasını alırsınız.
Zaman olarak takip edemeyeceğim projelere asla imza atamam.
Benim amacım günlük ciromun rekor kırması değil, öncelik amacım, memnuniyet.
İnsanlara verdiği paranın hakkını vereceksin...

Bana sormak istediklerinizi mustafakemal@protezsacuzmani.com.tr ye yazabilirsiniz. Yada mustafakemalcicek@gmail.com
Saygılarımla
Hairlife Yönetimi
Mustafa Kemal

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

protez saç şikayetleri sizden gelen yorumlar

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.