18 Temmuz 2017 Salı

Protez saçınız dökülüyorsa.

Protez saçlar dökülür mü?

Uzun yıllardır ülkemizde olan protez saç yöntemini yaptırmak için taleplerin bayağı arttığını görmekteyiz. 
Buna en büyük sebep, diğer yöntemlerin verimsiz sonuçları. Güzellik uzmanları, doktorlar, bilim adamları bile bu yöntemle saçlarını istediği yoğunlukta yaptırıyorlar. 

Artık hiç kimse boş vaadlere inanmıyor. 1990 yılların başında başladık protez saç uygulamalara, o zamanlar kimseye inandıramadık yaklaşık ilk 5 yılımız oldukça zayıf geçti. Sonrasında rekabet artmaya başladı. Bir çok kişi ektiririm olur biter dedi ama dedikleri gibi de olmadı. Yine saçsızlık ile baş başa kaldılar üstelik zaman ve para kaybettiler. 

Protez saç kullanmak zor değil. Biz Hairlife olarak çok iyi eğitim veriyoruz. Rahat kullansın diye. Bütün ekip olarak herkese zaman kaybetmeden yardımcı oluyoruz. Destek konusunda inanılmaz bir çaba içindeyiz. Tabii ki protez saç kullanıcısının iyi kullanma konusunda şahsi bakımı da önemli. Bilirsiniz ki herkesin şahsi bakımı farklı. 

Yöntemi kullanırken düğümlerin çözülmesini ertelemek için düzenli yıkanmak ve rahatlıkla tarayacak kaliteye ulaştırma oldukça önemli. 
Eğer protez saç kullanıcısı iseniz dökülme sorunu abartı bir şekilde yaşıyorsanız. O zaman kullandığınız saç mutlaka tek düğüm tekniği ile yapılmıştır. 

Normal dökülme seyrederek kullanım süresini artırmak özellikle yöntemin kalitesi ve sizin de kullanma kaliteniz tartışmasız önemlidir. 
Bu sayfada açıklayamayacağımız, protez saç dökülmesini oldukça azaltan yöntem geliştirdik. 
Bunu bütün üyelerimize uyguluyoruz. 

Sizlerinde kullandığınız protez saçlara uygulayabiliriz. 
Bilgi almak istiyorsanız kurucumuz Mustafa Kemal beye mail atmanız yeterlidir. 
Güvenlik sebebiyle kendi özel mail adresini kullanmaktadır. 

mustafakemalcicek@gmail.com


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

protez saç şikayetleri sizden gelen yorumlar

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.