20 Temmuz 2017 Perşembe

En iyi protez saç firması hangisi ?

resim internetten alınmadır, temsilidir.
Protez saç yorumlarından alınmıştır.

Merhaba Mustafa bey, Bayağı araştırma yaptım. Sizin ve ekibinizin samimiyetini denemek için defalarca şirketinizi ve diğer protez saç firmalarını aradım, aradaki fark oraya gelmeden belli oluyor. bugün bir kez daha videolarınızı izledim ve yazılarınızı okudum. Sizi tebrik ediyorum. Diğer firmalara samimi açıklamalarınız ile gözdağı vermişsiniz. Özellikle insanları kandırmaları hususunda bayağı açıklama yapmışsınız.

Sorum; İstanbul'da yaşamıyorum, İzmir 'de yaşıyorum. Kendim bakımını yapabiliyor muyum? 
Önerilerini almak isterim, ve tam olarak fiyatı öğrenmem için ne yapmam gerekiyor?. Çok teşekkür ederim, başarılarınızın devamını diliyorum. 
İzmir, Bornova, Ahmet EDİZ

#eniyiprotezsacmerkezi, #eniyiprotezsacfirması


Yaklaşık 6 aydır her yeri araştırdım, ucuzunu pahalısını, en iyi protez saç hangisi diye karşıma hep hairlife müşterileri çıktı. Nedenini merak ettiğim için araştırmamı derinleştirdim. 26 yıllık tecrübe beni etkiledi. Fiyatları gayet normal çünkü özel çalışmalar yapıyorlar. sadece tek eksiği çok yoğunlar randevu sıkışıklığı yaşıyorlar. bence artık adreslerini değiştiirip daha büyük bir mekana geçmeliler. Yapıştırıcıları oldukça kaliteli insan sağlığına zarar vermiyor. En önemlisi Kemal bey inanılmaz titiz. Sizler içinde araştırmış oldum. haydi bakalım kelliğe veda için her şey sizin elinizde....


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

protez saç şikayetleri sizden gelen yorumlar

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.