15 Mart 2017 Çarşamba

Saçlarıma önem veren biriyim.

Sevgili arkadaşlar,
Size saçsızlığın önemini anlatsam saçları olanlar beni anlamaz. 25 yaşındayım saç delisiyim Üniversitede herkes saçlarıma bakardı. İnsan böyle şeyleri sever. Benim hikayem çok uzun değil, saçlarım sonralarda döküldü, eczane tımarhane her yeri gezdim, saçlarıma çare olacak hiç bir şey bulamadım. Bi kıza aşığım tam bu sıralarda işte saçlar gitti. 30 yaşındamısın diye sorduklarında yok 50 diye cevap verdim. saçlarım döküldüğünde aynada hep saçlarıma baka baka artık iyice takıntı yaptım.
Bir adam gördüm yolda tiyatrodaki oyuncuların saçı gibi belli olan perukmu ne. onu bile takarım bir şey yapamazsam diye düşündüm.
Şimdi böyle saçsılğı derinden yaşayan ben ne olursa kullanırım. Yakışıklılık saçtan geçer. Abimin saçalrı dökülmedi şansına benim saçlar babaya çekti, abim dayıma benziyor.
Bir kafede internette dolaşırken Hairlife ın videolarına rastladım. Youtube da reklam vermişler sanırım. Buranın sahibinin saçları protez dediler, şaşırdım. adam 50 yaşındaymış abartıyorlar diye düşündüm. hemen telefon açtım. birebir görüştüm. abi dedim saçların gerçekten protez mi, bakabilirsin rahat ol deyince, hemen daldım kafasına, anlayamadım dsem kimse inanmaz. hemen fiyatında anlaştık. zaten bana her şeyi anlattı. ben görüşmeden çok memnun kaldım. aslında bir şey sormama gerek kalmadı. her şeyi anlattılar. abi dedim saçlarımı güzel yap internette sizi öveyim. sen şimiden övebilirsin dedi gülerek.. bende geçtim bilgisayar başına, kimse saçlarım döküldü diye üzülmesin. böyle güzel bir yöntem varmış. protez saç adı. hem 26 senedir var. yani ben hayatta yoktum o zaman anlayın yani. ben bu yöntemle çok mutlu olacağıma eminim hairlife ın sahibinin saçlarını görünce tamam dedim. he bir de unutmadan, kullanıcı bir tane müşteri gördüm orada hani dedim sadece hairlife ın sahibinin saçları mı çok güzel. gördüğüm adamın saçları kısa idi belli olmuyordu.
özel sipariş olacağı için uzun sürüyor yapımı. artık heyecanla bekliyorum. eminim iyi olacağından. ben sözümde durdum yorumumu yazdım sıra hairlife da.

Vedat Ceylan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

protez saç şikayetleri sizden gelen yorumlar

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.