3 Mart 2017 Cuma

Protez saç tamiri


Merhaba kardeşler

Konu: protez saç tamiri

Benim derdim tamirle alakalı, protez saç yaptırdım, 12 aydır kullanıyorum, tabii çok dikkali kullanamadım.
İşimden dolayı ağır iş yapıyorum. Vinç kullanıyorum. tozun toprağın içindeyim. Protez saç dökülmesi normal dediler, işimde ağır tabii, nasıl bir tamir uygulaması gerekiyor?

Cevap: Size yardımcı olalım. yedek protez saçınız olsaydı hiç bir zorluk yaşamayacaktınız. birini kullanırke diğerini yurtdışında ki fabrikaya gönderilip komlpe fabrikasyon bir protez saç ekimi yapılacaktı. Sanırız ki maddi durumla alakalı idi, madem öyle firmanızın laboratuvar donanımı önemli, kurumsal firma ile çalışıyor iseniz şanslısınız. Ama bir gerçek var ki ülkemiz de sadece 2 firmada protez saç tamiri profesyonel bir şekilde yapılıyor, Hairlife bunların başında, protez saç ekimi yapan kadrosu bulunmaktadır. Bunun için randevu almanızı tavsiye ediyoruz. Randevu telefonu, ayrıca WhatsApp da önce durumunuzu anlatıp bilgi alabilirsiniz. +90 532 203 20 17 

1 yorum:

  1. Protez saçın tamiri oluyor tabii ancak bunu hafta sonu denemeyin zaten yapılması imkansız, yoğun günlerde hem kalite olmaz hemde vakit. Bunun için hafta başı en uygun zaman.

    YanıtlaSil

protez saç şikayetleri sizden gelen yorumlar

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.