20 Mart 2017 Pazartesi

Protez saç kullanan kadınlar

Merhaba sevgili okurlarımız.

Şimdi sizlere internetten yaptığımız araştırmalar sonucunda,
derlediğimiz bazı yorumları aktaracağız.

Protez saç kullanan kadınlar ne diyor?

*   2 yıldır protez saç kullanıyorum, bir kadının saçsız olması kolay değil, sonuç olarak kendi saçın dışında hiç bir yöntem kolay değil. Bazı arkadaşlarım soruyor, protez saç kullanmak kolay mı? Bende diyorum ki, kendi saçımı kaybetmişim, kolay olsada olmasa da kullanacağım. Kendi saçınız değil, kolay olur mu bakmak, insan kendi saçı olsa bile bakım yapmaya üşeniyor, aslında kendi saçım olsa belki de bu kadar bakım yapmam. işte hayatın gerçeği bu saçınız olunca değer bilinmez, olmayınca da dilimizden saç lafı düşmez, sen her şeyi bir kenara bırak, saçın yok, protez saç tan da başka yöntem yok, ne yapayım kel mi gezeyim. Ben bir kadınım saçsız olamam, o zman bana sormayın kolay mı değil mi diye, benim için her şey zor bu saatten sonra.
Merve Gül - Ümraniye

*  Yanıktan dolayı saçlarımı kaybettim, çok tedavi yöntemi denedim, çareyi protez saç ta buldum. Ben memnunum herkese tavsiye ederim. Kadınsın saçın yok. mecbursun çare bulmaya.
Ferhan Berin - Kars

*  Edirne de yaşayan Erdeniz hanım hairlife a bakıma gelmişti. Bende bilgi almaya  hairlife a gittiğimde görünce kararımı verdim. Çok doğal ve başarılı bir çalışma olmuş. Hairlife bu işte bayağı iyi.
Zahide Türkmen - Fatih

*  Yaşadığım saçsızlığın duyguları tarif etmem imkansız. Hayatımda her şey üst üste geldi, saçlarımda erkek tipi dökülme meydana geldi, kel kadın olmayı kim yakıştırabilir. Saç protezinden başka çare kalmadı. İstesen de istemesen de sevsende sevmesen de protez saçtan başka çare olduğunu düşünmüyorum.
Leman_Leman@ Isparta

*  12 yaşında kızımın saçları olmadığı için okulda dalga geçiyorlardı. Hairlife a protez saç yaptırmaya gittik. Mustafa Kemal beye ve ekibine çok teşekkür ediyoruz ki Hairlife da saçları dökülen protez saç yaptırmak isteyen tüm çocuklara ailelere destek sebebiyle yapılacak protez saçın sadece maliyetini talep ettiler. Bu yardımları için minnettarız.
Ozan Ceyhun - Kırşehir
devam edecek....

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

protez saç şikayetleri sizden gelen yorumlar

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.