21 Mart 2017 Salı

protez saç kaç tl

protez saç kaç tl herkes merak ediyor.
Tabii ki ucuz olsun, kaliteli olsun, belli olmasın herkes ister,

Şunu unutmayı bunların hepsi bir arada olmaz.

Bakın zannettikleriniz veya karşılaşacaklarınız. Dikkatli okuyun, bundan daha doğrusunu bulamazsınız.

Sektörde protez saçlar nasıl satılıyor.


Kurumsal olmayan firmalar :  Abartı sloganlar eşliğinde sizleri çağırıyorlar. sizde karşınıza çıkan ilk bu firmaya gidiyorsunuz. Sipariş istiyorsunuz.  Kalıp alıyorlar, dizayn form dolduruyorlar, ancak yurt dışına göndermiyorlar, siz yurt dışını gidiyor zannediyorsunuz. Ama yanılıyorsunuz, çünkü kandırıyorlar, daha önceden toptan alıp stokladıkları saçlardan birini size ayarlayacaklar. Üstelik, hairlife ın orijinal olarak yaptığı özel protez saçların fiyatlarına yakın fiyatlar. Tutturabildiğine... Hazır kalıp saç protezi olduğu nereden belli? Protez saçın arkasında isminiz değil, kod yazıyor...Unutmadan şunu da ekleyelim, kişiye özel protez saç getirme süresi 2-3,5 ay civarındadır, Hazır kalıplar protez saçlar ise 1 ayda bile teslim ediliyor, çünkü zaten çekmecelerinde hazır.


Kurumsal olan firmalar : Kuruluşu 20 seneyi aşkın 3 firma bulunmaktadır, Biri Şişli de Hairlife, diğerleri Leventte iki adet
Bu firmalar nasıl çalışıyor. Özel tasarım ve size özel protez saç yapımı ile çalışıyorlar, oldukça titiz ve kalite üst seviyededir.

Nasıl yapılıyor ?  Fiyatları nedir ?

*  Alın çizgisi
*  Saç dökülmüş veya dökülebilecek sınırı kalıbı,
*  Saç özellikleri
*  Yoğunluk özellikleri
*  Beyaz saç varsa oranı
*  Uzunluk oranı
*  Alt yapı model seçmi

Bu kalitede yapılan protez saçın fiyatları erkeklerde 600-1200 usd arası bayanlarda saç uzunluğundan dolayı fiyatlar yüksek, çünkü uzun sçlarda dünyada çok büyük bir israf söz konusu. 800-1200 usd 45 cm uzunluğa kadar bu uzunluktan daha fazlası katlanarak artmaktadır.
Daha detaylı bilgi için tıklayınız...

http://www.protezsac.com/protez-sac-uzman-ile-2017-roportaj/Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

protez saç şikayetleri sizden gelen yorumlar

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.