15 Mart 2017 Çarşamba

Protez saç fiyatları

Merhabalar efendim, Konumuz protez saç fiyatları


Protez saç fiyatları

3 çeşit protez saç satışı gerçekleştiriliyor.

Dikkat Dikkat

Çok önemli

Aldanmayın....

Dürüst metod  bunu kurumsal firmalar uyguluyor :

KİŞİYE ÖZEL ÇALIŞMA:

Özel saç açıklık kalıbı alınır. Saç örnekleri alınır, yurtdışına gönderilir size özel yapılır, bu çok acele olmaz, minimum 2 ay sürer, maksimum 3,5 ay sürer. Fiyatı saç açıklığına göre değişir. Protez saçın arka kısmında adınız yazar. Size özel olduğunu buradan anlayabilirsiniz.
Lüks kalitede yapılır. 600 usd ile 1200 usd arasında kalıp farkına göre fiyat değişiyor. Dolar kurunun artması sebebiyle, TL ye sabitleme yapılabiliniyor.

Sektörün en iyi saçı Bioaqua dır. Ekonomik ve oldukça doğal olduğu için icat edilmiş sizlere sunulmuştur. Bioaqua ile bilgi almak isterseniz, bu yöntemi icat edene özel mail gönderebilirsiniz, kendisine soruları yönlendirebilirsiniz. Hairlife ın kurucusu Mustafa Kemal bey mustafakemalcicek@gmail.com

UYDURMA KALIP ÇALIŞMA:

Yine özel saç açıklık kalıbı alınır, saç örnekleri alınır, ancaaaak yurtdışına gönderilmez, siz gönderildi zannedersiniz. Daha önceden yurtdışından toptan alınan hazır kalıp protez saçlardan size en uygun olanını ayırıp, bir ay içinde sizi ararlar, saçınız geldi diye, siz de zannedersiniz ki size yapılmış saç kafanıza yerleştirilip gelişi güzel acemice 5 dakikada kesilir. Tek düğüm olma olasılığı da var. protez saçın arka kısmında adınız yazmaz. Aslında bu yöntem uygulayan firma ucuza gel diye reklam yapsa da, bakın neler geliyor başınız, kalitesiz protez saç olduğu için bir kere bu yöntemin ömrü kısa, 2000 liraya yaptırdığını düşünün, erken ömrü bittiğinde ver bi 2000 lira daha... Siz anladınız ne demek istediğimizi. Fiyat düzeni şöyle : 1500 lira ile 3000 lira arasında fiyat veriliyor. Çok da ucuz değil yani...


ÖZEL HAZIR KALIP ÇALIŞMA :

Artan istekler üzerine özel siparişleri önceden verdik. Çok kaliteli saçlar bu özel siparişler, size en uygun olanı seçip uygulanır, eğer uygun değilse teslim edilmesi imkansızdır. daha sonra problem doğuracak bir protez saçı kesinlikle uygulamayız. Hairlife uzmanlarının size uygun gördüğün her protez saç sizin için en sorunsuz olandır.

Neden yazıyoruz
protez saç çok başarılı bir yöntem, bz bu yöntemi en iyi şekilde yapmaya çalışırken, ileye başvuranlar işimizin kalitesini bozuyor, onların bu oyununu bozmak istiyoruz, siz de bu tuzaklara düşmeyin, özellikle garantili-sigortalı satış adı altındakilere dikkat edin.

Saygılarımızla


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

protez saç şikayetleri sizden gelen yorumlar

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.