15 Mart 2017 Çarşamba

Protez saç bakım süresi

Çok öemli bir bilgi paylaşıyoruz.
Aynen aktarıyoruz.

Site admini,
size bir şikayeti gönderiyorum, aynen paylaşın, insanlara faydalı olsun.
Bir senedir protez saç kullanıyorum. Ne olduğunu anlayana kadar bir yıl geçti,
ancak bu firmada bir yıl kalana kadar kafamı kurcalayan bir şeyler oldu.
O kadar çok kaşıntı yaptı ki, bantlar akıyordu. enseme kadar yapış yapış olduğu zmanları bilirim. 10 gün sürüyordu en fazla bakımı. gittiğim firmaya kaç defa bunu anlattım. ama adamlar o kadar umursuzki, bende en büyük firma bu firma zannettim. taksimde bahsettiğim bu firma, bakırköyde bir firmaya gittim. mavi bantmıdır nedir bununla bakım yapıyorlar.

Geçen ay protezsac.com da 2017 uzman röportajını okudum. Protez saç bakımı süreleri hakkında. Zaten röportajda her şeyi adam açık açık yazmış, şok oldum. Sitenin sahibinin adresinden bakım randevusu aldım. İlk bakımım 20 gün oldu, ne kaşıntı var ne bir şey. Ya biz boşuna bir sene eziyet çektik, her bakım aynı değilmiş meğerse.
Bunu yaynlayın www.protezsac.com da 2017 ilk röportajı mutlaka sonuna kadar okuyun. kimse bu kadar yürekli anlatamaz. fark edeceksiniz. anlatmadğı hiç bir şey kalmamış saç protezi hakkında.
Bakımda kullanılan ürünlerin üzerinde ki marka internette araştırdım. Amerika UTAH da kocaman bir fabrika dünya devi, ve 35 senelik fabrika. böyle bir nimet varken, merdiven altı firmalar ile uğraşmayın kardeşim. kafanızın derisini de gerisini de düşünmeyin. enersen anlarsın denemzsen buunun fake olduğunu zannedersin.

Hakan Özçemir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

protez saç şikayetleri sizden gelen yorumlar

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.