3 Mart 2017 Cuma

Bize sanatçı kuaför lazım berber değil

Sevgili Arkadaşlar
Protez saç kullananların yorumları
Bir üyemizin yorumlarını aynen aktarıyoruz.

Protez saç yaptırmak kolay ama ne zor biliyor musunuz?

Bu saçın kesimi önemli modeli önemli.
Geçen gün internette bir resim gördüm. adamın biri protez saçı kesmiş yandan çizgi halinde belli oluyor, kasap mı kuaför mü belli değil.
Beni bir arkadaşım yaktı zaten. Bu hıyarın yüzünden gittim hiç tanımadığım merdiven altı bir küçük protez saç firmasında kafama mal gibi saç yaptılar. Zaten sahibinde havalar bin beşyüz. Sanki bu mesleği o icat etmiş havaları. beni oraya götüren arkadaşımı da aldım oradan hairlife a geçtik, çünkü bu iki firma birbirlerine çok yakınlar. kamil usta saça baktı. tamam terzi tezinin söküğünü beğenmez evet ama. kendine dedi zaten abi kusura bakma ama sen inşaatamı gittin dedi. kızmadım tabi adam haklı. o saçı nasıl yaptı biliyormusunuz? Aklınız durur. tarama kesim ne kadar önemliymiş be kardeşim. zaten hazır kalıp saç yapmışlar. ya onlarda kabahat yok. kabahat onlara saç yaptıran biz mallarda. gitsene kardeşim kurumsal firmaya, müşteri temsilci var, ustan usta, zaten mustafa bey 26 senedir bu meslekteyim, eski mesleğim bay-bayan kuaförlüğü diyor, bundan iyi mi bilecekler kardeşim.
Aklını çalıştır.
kurda kuşa yem olma.

adını yayınlıyoruz soyadını yazamıyoruz.

Çetin bey e yorumundan dolayı teşekkür ediyoruz.

1 yorum:

  1. Herkes bu işi diğer meslekler de de olduğu gibi iyi yapmayanları var tabii ki. Önemli olan eski ustaların elinden çıkmak. Yoksa rezil oluruz inanın...

    YanıtlaSil

protez saç şikayetleri sizden gelen yorumlar

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.