17 Mart 2017 Cuma

bayan protez saç fiyatları

bayan protez saç fiyatları

3  çeşit kalite bayan protez saç var.

Sıralayalım.

-  Hazır kalıp saçlar : Tasarım yaparlar kaılp alırlar ama size özel getirmezler, stok ayarlama yaparlar. kalitesi oldukça kötüdür. Ancak size en iyisi olarak sunulabilir. Sizin bunu anlamanız imkansızdır. Üstelik fiyatı da ucuz değildir. 1500 TL - 3500 Tl arasında satılıyor.
Kolay tarayamazsınız, rengini çabuk kaybeder. ön bölümden belli olur. Saç sıklığı da peruk gibidir tutarsızdır.

-  Standart bayan protez saç kalitesi : Hint saçından yapılır. Tarama konusunda çok fazla sıkıntı yaşamazsınız. dökülme ise normal seyreder. Ömrü orta standarttadır. Fiyatı ise 800 usd - 1200 usd arasındadır, özel uzunluk istenirse fiyat artar. (50 cm ve üzeri )

- Bioaqua : 2017 de uygulanmaya başlandı. Bu buluş Hairlife a özeldir. Tamamen kişiye özel tasarımla yapılır. Kalitesi sektörün en iyisidir. Bu saç cinsini kullananlar başka bir saç cinsi kullanamazlar, daha doğrusu alışkanlık yapar.
Kolay tarama, dökülme oranı diğerlerine göre çok daha az, ömrü daha uzun, ancak kullanıcı kalitesi önemli. Görünümü mükemmel doğallık. Fiyatı 800 usd ile 1200 usd arası. Özel uzunluk istenirse fiyat değişir (50 cm ve üzeri )

1 yorum:

 1. bayan protez saç fiyatları

  3 çeşit kalite bayan protez saç var.

  Sıralayalım.

  - Hazır kalıp saçlar : Tasarım yaparlar kaılp alırlar ama size özel getirmezler, stok ayarlama yaparlar. kalitesi oldukça kötüdür. Ancak size en iyisi olarak sunulabilir. Sizin bunu anlamanız imkansızdır. Üstelik fiyatı da ucuz değildir. 1500 TL - 3500 Tl arasında satılıyor.
  Kolay tarayamazsınız, rengini çabuk kaybeder. ön bölümden belli olur. Saç sıklığı da peruk gibidir tutarsızdır.

  YanıtlaSil

protez saç şikayetleri sizden gelen yorumlar

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.