21 Şubat 2017 Salı

Saçınız olsun derken.

Bir çok reklam var, nasıl karar vereceğiz protez saçın en iyisi hangisi, protez saçın fiyatları nedir?
En sağlıklı olanı hangisi, ne zaman bir firmaya güvensek, paramızı çalmak için her şeyi yapıyorlar.
Benim çocuğum saçsız kaldı. bir firmaya gitmiş eline senet tutuşturmuşlar, benim salak çocukta imzalamış, Oğlum 21 yaşında, kendi başına gitmiş firmaya, kandırmışlar neden kandırmışlar onuda yazayım. çünkü benim oğlan düşünmek istemiş, olsun yarın vazgeçersen iptal ederiz sözleşmeyi demişler, ben ertesi günü aradım telefona zar zor biri çıktı. dedimki ben Demir in babasıyım. Sözleşmeyi ipatl edip biraz daha düşünmek istiyoruz. Dedki karşıma çıkan kadın bu imkansız biz sabah kalıpları kargoya verdik. Ulan ne açbuk kargoya verdiniz. telefona bile kem küm çıkıyorsunuz. Siparişinize ne kadar düşkünsünüz maşallah. Eğer dedim bu sözleşmeyi hemen iptal etmezseniz sizi dolandırıcılıktan akrabam olan savcıya hemen şikayet edeceğim.

Bayağı uğraştım.

Ve internette bu firma ile ilgili şikayet var.com da bayağı şikayetleri okudum.

Bir tek hairlife hakkında şikayet yoktu. Bu firmayı aradım. Müşteri temsilcisi ile falan görüşmek istemiyorum bana direk bu firmanın sahibini telefona verin dedim. Sahibi ile görüştüm. Kendisine durumu anlattım. Biz sanatımızı icra edelim. sonuç güzel olsun beğenin gerisi kolay dedi.

Sizler her önünüze gelen firmaya asla güvenmeyin. Araştırmalarınızı sıkı bir şekilde yapın ki başınıza saçma sapan işler gelmesin.

Protez saç yöntemi kaliteli ve sağlıklı yapılmalı. Kafanızı herkese emanet etmeyin.

Özcan Bal

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

protez saç şikayetleri sizden gelen yorumlar

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.