26 Şubat 2017 Pazar

Protez saç yaptırmak isteyen okusun bence


Protez saç yöntemini mi araştırıyorsunuz?

O zaman bu yazıyı okuyun siz de hak vereceksiniz.Yıllardır saç dökülme sorunu yaşıyorum arkadaşlar, ve inanılmaz takıntılıyım saç konusunda, 
Benim saçlarımın dökülme nedeni nişanlım oldu. Beni çıldırttı kıskançlık krizlerim çok oldu. 
Bu da saçlarıma vurdu. Kafama sarımsak sürdüğüm için annem benim odama temizlik yapmaya bile girmiyor, eczacı saç çıkaran ilaçların hepsini denettirdi bana maaşımı saç sorunuma harcadım vallahi şimdiye kadar bir daire alırdım. Ama hala bende saç çıkmadı. Hele o topik e verdiğim paralar, bu çok ta ucuz değil 140-150 lira, bu sprayı Acun meşhur etti. Acun un saçları seyrek ama siyah toz bulutu varmış gibi duruyor kafası. Neyse o onun sorunu. Her gün saç yıkayıp bu sprayı sıkmak zor gelmiyordu bana güzel dursa birde.

Bu olacak bir şey değil, zaten saçlarım gün geçtikçe açılıyor. Nasıl olsa saç ekimi var dedim, ektiririm olur biter dedim de anasını satayım mesleğim değil ki kafam çalışsın detaylarına. İki defa saç ekimi yaptırdım. Kafam delik deşik oldu, gözlerim kan çanağı gibi günlerce gezdim. Sonucu anlatmama gerek yok. İsteyene resim gönderirim. 8000 kök ekeriz dediler inanın saydım 300-500 kök ancak var o kadar seyrek. Ensemde de saçım kalmadı. Şimdi ekim yapılan yerler belli olmasın diye şapka takıyordum. İnternet dünyası hem iyi hem kötü, Google da çok iyi olduklarını herkes kendi firmalarını övdüklerini gördüm. Bu damlar kendilerini övme konusunda uzmanlar ama yaptıkları iş konusunda uzmanlar mı acaba.

Şişli de kurumsal diye görüşmeye gittiğim firma merdiven altı çıktı. Protez saç kullanan bir bayanın üzüntünden resepsiyonunda bayıldığını yakınlarının onu sakinleştirmeye açlıştığını görünce kaçtım oradan. Sonuçta kafama protez saç yaptıracağım. Önemli yani.

Bu sektörün 26 senelik tecrübesine sahip firma olan hairlife a gittim. BUson hanımla görüştüm, her şeyi çok güzel anlattı nedendir nasıldır her şeyi sordum ve samimiyetine inandım. Siparişi verdim. Bu firma boş değil. 26 sene az değil bu da kötü çıkarsa ne yapacağımı bilemezdim tabii. O kadar takıntı yaptım ki akşam açtım laptopu uzun uzun tüm makaleleri okudum. Videolara baktım. Ezberledim resmen. Hazır kalıp saçlar 1 ayda geliyor özel tasarımlar 3 ay kadar sürede geliyor ve protez saçın altyapısının arka bölümünde kişinin ismi yazıyor. Bakım fiyatları protez saçı yerleştirirken ki kullanılan yapıştırıcıların kalitesi ile alakalı yine kafada kalma süresi de aynı bu sebepten, protez saç fiyatları da kalite ile alakalı, bunların hepsini detaylı bir şekilde öğrendim. Sıra geldi protez saçımın gelmesine e tabii süresi öenmli değil, çünkü orijinal protez saç bu çakma değil. He unutmadan bir de amerikadan gelecek diye yalan konuşan firmalar da var ama Buson hanım her şeyi o kadar net anlattı ki, bu konuşmayı dinleyenin inanmaması imkansız çünkü doğruysa evet dedi, yanlışsa hayır.

Saçım geldiğinde heyecan bastı o gece uyumadım. Sabah saat 9 da randevuya gittim, Hairlife ın asansöründe protez saç bakımına gelen bi adamla karşılaştım. Memnunmusunuz diye sordum. O daha önce bir iki firmadan buraya gelmiş. Çok memnunum dedi. Ohhh dedim  saçı da çok güzeldi ama saç modeli benim istediğim modelden değil tabii.

Ellerim ayaklarım titriyordu. Örnek görmeme rağmen Hairlife bu adamla birlikte girdik. Her zaman çok güzel karşılanıyorsunuz. Protez saçların teslimatını yapan kamil abi ile tanıştım. Bu firmanın sahibinin kardeşiymiş, size yaşadıklarımı anlatamam protez saç teslimi odasında. Ayna önce kapalı idi avuçlarım terledi. Kamil abi de bir saç modeli göstermiştim onu yapıyordu. İşi bitti, aynayı bi açtım. Ben sevinçten ağladım. Yok böyle bir şey dedim. Sanki çocuğum oldu sevinçten öleceğim dedim. Ya bu Kamil abi sihirbaz mıdır nedir? Zaten adam 23 senedir protez saç teslimatı yapıyor yuh. dedim.
O günü ne anlattılarsa dinlemedim bile sevinçten, aklıma hep internette yazılan yorumlar aklıma geldi, o ilk gittiğim firma geldi şişli de..
Şöyle söyleyim boş yere vakit harcamayın. Gönül rahatlığı ile hairlife a gidin. Hiç bir şüpheniz olmasın. Bu firma hak ediyor bu övgüyü.
Her şey şeffaf
anlatılması zor bir ifade böyle saçlara kavuşmak.
Düşünün annem bile tanıyamadı beni. Muhteşem bir duygu bu..

Şimdi sıra sizde.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

protez saç şikayetleri sizden gelen yorumlar

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.