26 Şubat 2017 Pazar

Protez saç kullanan ünlünün yaşadıkları

Selam bu yazımı iyi okuyun.

Size kolayı kaldı valla. En güzel yardımcı yazı olacak size, ancak okuyun.

Ünlü futbolcuların, film yıldızlarının reklam ve danışmanlığını yapmaktayım.

Yalnız yanlış anlamayın. Benim işim danışmanlık..
Ben Ülkemizde en iyi estetikçiler, en iyi dişçiler, en iyi kuaförler, en iyi zayıflama merkezleri, en iyi modacılar bunları bilirim ve anlaşmalar yaparım. Geçen ay bana bir şikayet geldi. Benim yazımı kopyalayıp bir siteye yapıştırmışlar.
Şimdi sizlere konuyu aktarayım.
Bana 2 yıldır protez saç ile ilgili bir çok başvuru geldi hocam ne yapalım diye. Protez saç sektörünü şöyle bir inceledim. Firmaları tek tek aradım, hatta instagram grup kurup tüm firmaları ekledim, hepsine bir saç dökülmesi yaşayan birinin resmini gönderdim. Sonuç inanılmazdı, Sadece bir firma cevap verdi.
Neden protez saç teklifi ile karşılaştım onu da belirteyim. Ben bir kaç ünlüye saç ekimi yaptırttım tabii olmadı. çok şikayet ettiler, ortada taranacak saç yok. Sanatçıları bilirsiniz bakımlı olmak zorundalar, ve inanılmaz bir hırs var kişisel bakım hususunda, tabii saç ekimi yaptırınca da ben gerçeği öğrendim. sizlere de yardımcı olayım diye bu konuşmayı ben bu site admini ile yaptık, hak verin ki benim burada bu yorumu yazmam imkansız, ben anlattım bu sitenin admini de kayıt yaptı. O size bu siteye aktarır.
Şimdi saç ekimi başarılı olmayınca, protez saç nasıl bir şey diye araştırdım. Tabii ki en iyisi hangisi ise karar verecektim. Instagram daki gruba tüm firmaları ekledim ancak sadece bir firma cevap verdi. Bu firma Facebook ta da beni bekletmeden cevap verdi. Diğer firmalara da mail gönderdim. Google da reklamı olan olmayan karşıma kim çıktıysa araştırdım. Havalı videolar, resimler falan dikkatimi çekiyordu tabii, saç protezi fiyatlarını da öğrendim ama ünlüye yapılacağı için bu çok ta önemli değildi. Ben en iyi ilgi ve kaliteyi aradım hep.

Şimdi Instagramda ki sohbetten size biraz bahsedeyim.
Bir firma dedi ki böyle bir açıklığa protez saçtan başka olmaz.
Başka bir firma, saç protezi yapalım telefonunuzu yazın dediler.
Bir diğeri bu resimde ki kişi siz misiniz? Nasıl bir sonuç bekliyorsunuz dedi, saç yoğunluğu ve kalite beklentiniz nedir diye sorunca, dedim ki tamam. İşte bu firma Hairlife idi, youtube ta bütün videolarını izledim. Bu firmanın sahibi Mustafa beyle tanıştım. Adam o kadar doğal anlatıyor ki, hiç bir süsleme ve abartma yok, ne sorduysam net cevap aldım.
Bu firmadan başka bir isim yazmışlar Bu yalan ben diğer firma ile yazıştığımda ismimi vermedim vermem de benim kim olduğumu sadece Hairlife sahibi Mustafa bey bilir. Bunu yaz mutlaka Kadirciğim.
Mustafa Bey Levent de ki ofisime geldi, ünlü ismi de buraya çağırdım. Sonuçta onu Hairlife a götürmem imkansız. Saç açıklığı ölçüsü aldılar. Mustafa Bey ve yardımcısı. Nasıl bir saç kalitesi yapacağını anlatmadı bile. Alın çizgisini 6-7 kez denedi. Güzel bir kalıp alma yöntemi var. bende ilgi ile izledim. İnsanlar belki bu işin en kaliteli merkezin neresi olduğunu bilemezler çünkü biz araştırma olarak zayıf bir milletiz. her b.ka inanıyoruz.
Neyse şimdi fazla uzatmayım konuyu.
Özel sipariş olduğu için süre uzundu tabii, internette bir kaç firma bir ayda hazır kalıp yapıştırıyormuş, saç ekimi tecrübemize benzemesini istemiyorum. Geç olsun önemli değil. Ama sanatçımın albümüne başlarken saçlı olması gerek. Bütün bilbordlara reklam vereceğim.

Protez saçımız geldiğinde, Mustafa Bey beni aradı, yardımcısı ile birlikte bu sefer sanatçımızın tarabya da ki evine gittik.

Heyecanlıydık, kendi saçını kesmeden bir deneme yapalım dedik. öyle bir prova yaptık üstten, sanatçı gayet iyi görünüyordu.
Gerçek tıraş yapıldı tabii, ben işlem bittiğinde saçlarım var ama böyle kaliteli saç görmedim.
Mustafa beye sarıldım çok teşekkür ettim. Artık benim protez saç modacım Hairlife ın sahibi Mustafa Kemal.
Hatta şöyle bir şaka yaptım ben dedim ki abi sen bu kadar başarılısın bu markayı Mustafa Kemal protez saç merkezi olarak kursan yemin ederim Nusret gibi olursun. Adam saç kesimi yaparken kendinden geçti. Sanki karşısında kamera vardı.
Şimdi bu sanatçımızı dinliyorsunuz. Saçları havalı kendi zaten yakışıklı.
Bu yazıya inanmayanlarada bir mesaj bırakalım. Bu siteye yazın. Mustafa Kemal beyde telefonunda kısa video var izleyebilirler, ancak asla internette reklam izni yok.
Zaten ünlülerin protez saç hocası gerekeni yaptı.
Benim bunları size aktarmam gerekiyor yardım etmek, insanların yanlış karar vermemesini sağlamakta sevaptır.
Bir çok firma içinde en ilgili ve samimi olanı ben seçtim size de aktardım.

Protez saç gayet hoş bir metotmuş, Saç ekimi fasafisosu tamamen zaman kaybı.

Şimdi siz Hairlife dan Mustafa Beyin peşine düşün beni haklı bulacaksınız.

Pars Hakim - Kadir ÖzerHiç yorum yok:

Yorum Gönder

protez saç şikayetleri sizden gelen yorumlar

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.