19 Şubat 2017 Pazar

Kadın saç protezi

Merhaba

Bu önemli bilgileri okuyun size de faydalı olacaktır.

32 yaşındayım 3-4 sene önce saçlarımı kaybettim. Bir çok doktora gittim, eşim de beimle birlikte çok yoruldu. En son Bağdat caddesinde bir doktora gittim çok ümitliydim, o kadar çok yemin etti ki tamam dedim bu sefer saçlarım çıkacak, 8000 lira para verdim 6 ay içinde bir kıl bile çıkmadı, yahu bu helal kazanç mı, aldın benim paramı. Çok mu zenginiz sanki.

İnternet reklamların da karşıma bayan protez saç reklamı çıktı. Saçsız saçsız öncesi sonrası resimleri, tabii ki inanmayıp aramadım bile.

Karabükte çocukluk arkadaşımı ziyarete gittim, benim saçlarımı arkadaşım görünce konu açıldı, bir komşusu bayan saç protezi yaptırmış, görmek istedim. Davet ettik geldi, ancak ben onun saçını beğenmedim, peruk gibiydi. çok yoğundu belki de ondan öyle duruyordu, beğenmedim yani.
Bende hemen internete sarıldım, hemen araştırma yapmaya başladım. Reklamlarda ki firmalar dahil her firmayı aradım bu sefer yanılmak istemiyorum dedim, zaten maddi olarak çökmüş vaziyetteyiz.
Bu işte de çok acayip şeyler olduğunu anladım. Bir kaç video ve protezsaç.com da ki röportaj dikkatimi çekti. İlk randevuyu bu siteden aldım. Buson hanım diye biri vardı onunla görüştüm, görüşme gayet güzel geçti, buson hanım bir kaç kadın saç protezi gösterdi. ancak ben hala tabii ki güvenemiyordum. Bu firmadan çıkacağım sırada bir bayanın protez saç bakımına geldiğini gördüm, firmadan habersiz bu bayanı dışarıda bekledik eşimle, saçları güzel görünüyordu ama yine de sormak lazımdı, bir saat inanın bekledik, sonra kadın çıkacakken ben pardon merhaba dedim. Kadın ürktü tabii, sizi yukarıda gördüm, saçlarınzıdan memnunmusunuz lütfen bilgi verirmisiniz diye sordum. 2 senedir bu firmaya geliyormuş, başka hiç bir firmaya gitmemiş, saçlarını rahat tarayıp, yıkama yapıp model verebiliyormuş. Fiyatı bakımını her şeyi sordum. İki sene önce o da çok zor karar vermiş. teşekkür ettim ve eşimle yukarı çıktık. protez saç siparişi verdik, Çok eski firma kurumsal firma inşallah bu sfer her şey güzel olacak. Sizede bilgi vereceğim burada.

Sema Açıkalın

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

protez saç şikayetleri sizden gelen yorumlar

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.