16 Şubat 2017 Perşembe

Isparta'dan İstanbul'a protez saç için geldim.

Merabalar

Yaklaşık 3 aydır arama yaptım hep internette karşıma yorum siteleri çıktı. Tüm firmalarla tek tek görüştüm, tabii ki kurumsal olan protez saç firmaları çok az, diğerleri pek güven vermedi. hele bir tanesi asparagas haberlerle donatmış tüm siteyi, en büyük başarısı intenette balon laflar doldurmak. Ben o firmaya gittimdi, bir ay sonra nişan yapacam dedim. bana saçımla alakası olmayan bir saçı satmak istedi, oysa ki ben özel saç tasarımı istiyorum, forumlarda okudum, kanmadım çıktım oradan. ben biraz düşüneceğimi söyledim çıktım akbankın üstünde şişlideki firmaya gittim. zaten adamlar bir kere ne kadar kurumsal olduğu ilk girişte anlıyorsunuz.
Ben Isparta da türkü barda türkücüyüm, aslında kel değildim. Trafik kazası geçirdim. Kafamda cam krıklarından dolayı saç kıran gibi yaralar oldu. O yaralar ameletiyat edildi daha da büyüdü tıpkı selami şahin abinin anlattığı gibi...onun trafik kazasından oldu saç dökülmesi benimde aynı.

Bugün bu yorumu yazmak istedim 3-4 tane firma ile görüştüm en iyisine karar verdim şişlide ki akbankın üstünde profesyonel firma.
Sizin yerinize de araştırmış oldum.
Protez saçıma kavuşmayı dört gözle bekliyorum.

Ispartalı Gazelli

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

protez saç şikayetleri sizden gelen yorumlar

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.