19 Şubat 2017 Pazar

Hairlife iZMİR de neden merkez açmıyor?

Sayın yönetici
Biz İzmir de bu abuk subuk firmalardan dolayı mağduriyet yaşıyorez

12 senedir protez saç kullanıyorum ilk defa Hairex e saç yaptırdım, sonra bu firma artık kurumsallığını kaybetti, zannediyorum ki sahibi işi bırakmış.
Merdiven altı firma dolu, adamlar konuşmasını bilmiyor.
Dan dun saç kesiyorlar. Saçların hepsi Lyrcalhair qingdao dan gelme saçların arkalarında kod var. CA ile başlayan, internette araştırdım bu saçları çinde hazır kalıp yapan bir fabrika yapıyor.
Ya Lütfen Hairlife yetkilileri bu yazımı okusunlar. Doğru düzgün bir firma açsınlar burada servis kuaför kalitesi malzeme kalitesi yüksek olsun.

Protez saç deyip geçmemek lazım bir kere tanımadığım bir firmaya protez saç bakımı yaptırdım, 3 gün kaşıntıdan mahvoldum. Bu yapıştırıcıları nereden aldıkları belli değil, kansorojen maddelerdir diye korktum bir daha gitmedim. Korktum yani.
Hairlife ın sahibi bu konuda bir açıklama yapmıştı. Taklit ürünler zarar verir diye, adam açıkca belirtmiş biz laf dinlemiyoruz ki. Artı benim yedekli olmak üzere 3 saçım var, çok kısa, normal ve biraz uzun olarak kullanıyorum saçlarımın ömrü bittiğinde yeni protez saç yaptırmam gerekirse, İstanbul a mı gideceğim bu benim için çok zor, memurum ve asla izin alamam.

Kerem Cem Vefa

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

protez saç şikayetleri sizden gelen yorumlar

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.